Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону стимулюючі (АТ-р-ТТГ стимул. )

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону (АТрТТГ) – це аутоантитіла, що утворюються організмом до рецепторів тиреотропного гормону гіпофіза.

Розрізняють як блокуючі, так і стимулюючі антитіла. Перші своєю дією призводять до атрофії щитоподібної залози та гіпотиреозу. Інші в свою чергу спричиняють дифузний зоб. Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону є маркером хвороби Грейвса.

Відхилення від норми

Підвищення антитіл може свідчити про дифузний токсичний зоб (хворобу Грейвса), аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, зоб Хашимото.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для диференційної діагностики захворювань щитоподібної залози, при симптомах тиреоїдиту, гіпертиреозу, офтальмопатіях, вагітним із ознаками гіпотиреозу.

Рекомендації

Дане обстеження призначається лікарем для діагностики та уточнення причини захворювань щитоподібної залози.
 

515 грнЦіна у відділенні
464 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку