Антитіла до тітину (тайніну, конектину) (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 12 робочих днів
Визначення

Антитіла до тітину (тайніну, конектину) - це імунологічні маркери, що з’являються в крові людини при такому захворюванню як міастенія.

Міастенія — відносно рідкісне автоімунне захворювання, що характеризується ураженням нервово-м’язових синапсів переважно внаслідок вироблення аутоантитіл до рецепторів ацетилхоліну або до специфічного ферменту — м’язово-специфічної тирозинкінази. Внаслідок цього розвивається патологічна втомлюваність та слабкість скелетних м’язів. Мутації в білках нервово-м’язових з’єднань можуть призводити до розвитку вроджених міастенічних синдромів. Етіологія міастенії залишається невизначеною, проте автоімунна природа захворювання на сьогодні не викликає сумнівів.

Антитіла до тітину є маркерами патологічних змін тимусу (не лише тимоми чи гіперплазії, але й передчасної гіпоплазії).
 

Відхилення від норми

Підвищення показників антитіл до тітину (тайніну, конектину) спостерігається при міастенії, тимомі, гіперплазії тимусу, аутоімунних захворюваннях печінки, системному червоному вовчаку, ревматоїдному артриті.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики міастенії, захворювань тимуса, аутоімунних захворювань печінки та інших аутоімунних захворювань.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати разом з іншими тестами на аутоімунні захворювання.

1105 грнЦіна у відділенні
995 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку