Антитіла до тканинної трансглютамінази IgA.

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Антитіла до тканинної трансглютамінази IgA – це дослідження, що дозволяє визначити наявність аутоантитіл до компонентів пошкодженої слизової тонкого кишківника. Ці антитіла є одним із біомаркерів целіакії.

Тканинна трансглютаміназа - фермент, який найбільше страждає в аутоімунній реакції при целіакії. Целіакія - хронічна ентеропатія, що характеризується стійкою непереносимістю специфічних білків ендосперму зерна деяких злаків з розвитком атрофії слизової оболонки тонкої кишки і пов'язаного з нею порушення всмоктування поживних речовин. 

Відхилення від норми

Позитивний результат, тобто наявність антитіл до тканинної трансглютамінази IgА дозволяє точно поставити діагноз целіакії.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики целіакії, як скринінгове дослідження у пацієнтів з високими факторами ризику (обтяжений спадковий анамнез по целіакії, цукровий діабет 1-го типу, синдром Дауна та ін.), для моніторингу активності лікування та безглютенової дієти.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується використовувати як діагностичний маркер целіакії.

940 грнЦіна у відділенні
846 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку