Антитіла до трансглютамінази IgA (до ендомізію) (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Антитіла до трансглутамінази IgA (до ендомізію) – це дослідження, що використовується як біохімічний маркер целіакції та дозволяє визначити наявність в організмі антитіл до ендомізію.

Ендомізій - це пухка сполучна тканина, що оточує гладком'язові клітини. В людей, з генетичною схильністю до порушення вживання глютену може виникати целіакія, що якраз і характеризується появою аутоантитіл до складових позаклітинного матриксу, ендомізію і ретикуліну.

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про розвиток целіакії або герпетиформного дерматиту.

Негативний результат спостерігається у здорових людей, при ефективному лікуванні целіакії та безглютеновій дієті.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики целіакії, втрати ваги у дорослих, анемії, гіпокальціємії або остеомаляції нез’ясованої етілології; для діагностики герпетиформного дерматиту, при моніторингу ефективності лікування.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується робити у комплексі з іншими серологічними дослідженнями при підозрі на целіакію. Антитіла використовують і при моніторингу безглютенової дієти.
 

1065 грнЦіна у відділенні
959 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку