Антитіла до цитрулінованого віментину (Anti-MCV).

Тривалість виконання: 10 робочих днів
Визначення

Цитрулінований віментин – це білок, що синтезується макрофагами під регуляцією запальних молекул у відповідь на запалення в хрящовій тканині суглобів. Часто зустрічається в синовіальній тканині пацієнтів з ревматоїдним артритом. Антитіла до віментину найчастіше використовують для діагностики артриту, тому що вони виявляються в крові за кілька років до появи перших клінічних ознак.
 

Відхилення від норми

Підвищення рівня антитіл до цитрулінового віментину спостерігається при ревматоїдному артриті та пухлинах м'яких тканин.
 

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для ранньої діагностики ревматоїдного артриту і контролю за його лікуванням.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується використовувати при симптомах суглобового синдрому: біль і деформація в області суглобів (симетричне ураження переважно дрібних суглобів кистей і стоп, також можливо залучення колінних, стегнових та інших великих суглобів), обмеження активної та пасивної рухливості (ранкова скутість тривалістю більш як 1 години), набряк і гіперемія шкіри над суглобами - особливо якщо результат дослідження на ревматоїдний фактор (РФ) негативний.

595 грнЦіна у відділенні
536 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку