Діагностика прееклампсії (SFLT 1, PLGF) (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Плацентарний фактор росту (ПФР) - один з білків сімейства факторів росту ендотелію. ПФР виробляється трофобластом і має виражений ангіогенний (судиноутворюючий) потенціал. Ангіогенез - ключовий процес у розвитку судинної системи плаценти. У нормі концентрація ПФР поступово зростає до 30-му тижні вагітності. Навпаки, для прееклампсії характерна низька концентрація ПФР. Більш того, виявлено, що зниження концентрації ПФР передує появі клінічних ознак прееклампсії. В одному з досліджень було показано, що низький рівень ПФР на терміні 20-35 тижнів - це чутливий маркер розвитку прееклампсії в наступні 2 тижні. Вважається, що зміни концентрації ПФР не є причиною патологічних змін в плаценті, а виникають вдруге у відповідь на розвиток плацентарної недостатності.

Прееклампсія - одне з дуже серйозних ускладнень вагітності. Цей вид патології належить до групи гіпертензивних розладів при вагітності, які є однією з провідних причин материнської смертності, а також причиною важкої захворюваності як матерів, так і плода. Прееклампсія характеризується стійкою артеріальною гіпертензією, що виникає після 20 тижнів вагітності, і значною протеїнурією (підвищенням виділення білка з сечею). Нерідкі набряки, прояви поліорганної дисфункції, що зачіпають нирки, печінку, серцево-судинну систему, можливі церебральні та зорові порушення. Частота розвитку прееклампсії серед вагітних становить 2-8%.

Відхилення від норми

Причини підвищення: норма - рівень ПФР поступово підвищується до 30-го тижня вагітності.
Причини зниження: прееклампсія.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для ранньої діагностики прееклампсії, при обстеженні вагітних жінок з факторами ризику розвитку прееклампсії (наприклад, вік старше 40 років, наявність інсулінозалежного цукрового діабету, куріння.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати для профілактики прееклампсії та еклампсії вагітним у першому триместрі вагітності.

2540 грнЦіна у відділенні
2286 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку