Інгібітор С1-естерази, концентрація+активність (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Інгібітор С1-естерази, концентрація + активність – це дослідження, що визначає кількість та біохімічну активність інгібітора С1-естерази. С1-інгібітор - інгібітор, основною функцією якого є інгібування системи комплементу для запобігання мимовільної активації. Він є білком гострої фази, що циркулює в крові. Також він пригнічує фібринолітичний, кініновий шляхи і каскад реакцій в системі згортання крові. Підвищена або знижена активність інгібітора С1 фактора комплементу може вказувати на ряд захворювань імунної системи.

Система комплементу є частиною вродженої імунної системи. Вона складається з дев'яти білків - від C1 до C9. Ці білки допомагають організму розпізнавати чужорідні клітини, які можуть викликати захворювання. Деякі проблеми зі здоров'ям можуть викликати недоліки в цих білках. Для перевірки рівнів білка комплементу необхідні аналізи крові. Одним з таких тестів є тест на визначення активності інгібітора C1INH. Це допоможе визначити, чи достатньо в організмі білка C1-INH.

Відхилення від норми

Концентрація інгібітора С1-естерази підвищується в організмі при інфекційних захворюваннях.

Зниження концентрації спостерігається при системному червоному вовчаку, рецидивах бактеріальних інфекцій, ангіоневротичному набряку (набряк Квінке), сепсисі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при наявності ангіоневротичного набряку, при підозрі на наявність системного аутоімунного захворювання, зокрема системного червоного вовчака.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати у комплексі з іншими тестами на аутоімунні та системні захворювання.

1410 грнЦіна у відділенні
1269 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку