Цитоплазматичні антинейтрофільні антитіла / сANCA (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Цитоплазматичні антинейтрофільні антитіла / cANCA - група автоантитіл до різних білків цитоплазми та вмісту азурофільних гранул нейтрофілів. Існує кілька класів імуноглобулінів, які можуть бути виявлені в крові: IgG, IgA, IgM.

Відомо, що вони здатні утворювати депозити та пошкоджувати дрібні судини (венули, артеріоли, капіляри). Найчастіше cANCA виявляються у дітей і дорослих з геморагічним васкулітом.

Пурпура Шейнлейна - Геноха (геморагічний васкуліт) - системне захворювання з запальним ураженням стінки дрібних судин, яке характеризується появою дрібних крововиливів в різних органах і тканинах. Клінічно хвороба проявляється шкірними висипаннями у вигляді петехій і / або пурпурою, болями в суглобах і животі.

Відхилення від норми

Цитоплазматичні антинейтрофільні антитіла / cANCA підвищуються при пурпурі Шенлейна - Геноха (геморагічний васкуліт), неспецифічному виразковому коліті, аутоімунному гепатиті, первинному склерозуючому холангіті, хворобі Крона, муковісцидозі.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики пурпури Шейнлейн - Геноха (геморагічного васкуліту).

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати лише за призначення лікуючого лікаря.

1255 грнЦіна у відділенні
1130 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку