Групи аналізів

Імуноглобулін Е (IgE)

Ціна: 180.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Імуноглобулін Е- відповідає за розвиток алергічної реакції. Виробляється локально, переважно в підслизовому шарі тканин, які контактують із зовнішнім середовищем. Не проникає через трансплацентарний бар'єр. Термін напіврозпіду в сироватці становить 3-5 днів та 14 днів на мембранах опасистих клітин і базофілів.
Крім участі в алергічних реакціях I типу, імуноглобулін Е також бере участь у захисному протигельмінтному імунітеті.


Відхилення від норми

Підвищений рівень IgE може свідчити про: алергічні захворювання, бронхіальну астму, бронхоспазм, екзему, кропив'янку, набряк Квінке, запальні захворюваннях шкіри, гельмінтози, кандидомікоз, хронічну діарею, хвороби імунної системи, лімфосаркому.
Знижений рівень може свідчити про: прогресуючі пухлини, деякі різновиди агаммаглобулінемії.


Коли призначають?

Визначення загального IgЕ проводиться для виявлення алергії. Також цей показник використовується як додатковий метод для диференціювання атопічних захворювань з алергічним компонентом серед безлічі патологій, які мають клінічну картину астми, часті захворювання дихальних шляхів, хронічний риніт, дерматит, хронічна діарея та інші.


Рекомендації

Імуноглобулін Е є першочеговим аналізом у діагностиці алергії.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

ОНЛАЙН ЗАПИС НА будь-які АНАЛІЗИ* 

*доступний не у всіх відділеннях
----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку