Імуноглобулін IgG (Підклас 4).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Молекули імуноглобуліну G (IgG) складаються з двох легких ланцюгів (каппа або лямбда) і двох важких гамма ланцюгів. IgG становить приблизно 80% імуноглобуліну; його основним завданням є захист від мікроорганізмів, пряма нейтралізація токсинів і ініціювання реакції зв'язування комплементу. IgG є єдиним імуноглобуліном, здатним проникати через плацентарний бар'єр і забезпечувати пасивний імунний захист плода та новонародженого. Такий материнська захист поступово знижується до тих пір поки не почне розвиватися власна імунна система дитини (приблизно у віці шести місяців). Наближені до дорослих рівні в сироватці / плазмі крові досягаються до 18 місяців.

Відхилення від норми

Підвищення рівня IgG може мати місце при системному червоному вовчаку, хронічних захворюваннях печінки (інфекційному гепатиті і портальному цирозі печінки), інфекційних захворюваннях і муковісцидозі. Рівень моноклонального IgG підвищується при IgG-мієломі.

Зниження синтезу IgG виявляються при спадкових і набутих імунодефіцитних захворюваннях і дефіциті окремих підкласів IgG, таких як агаммаглобулінемія Брутоновского типу. Знижені концентрації IgG в сироватці і плазмі спостерігаються при ентеропатії з втратою білка, нефротичному синдромі і опіках шкіри. Підвищений метаболізм IgG виявляється при синдромі Віскотта-Олдріча, міотонічній дистрофії та при наявності антитіл до імуноглобулінів.

Коли призначають?

Дане дослідження використовують для діагностики та дифдіагностики інфекційних захворювань, вірусних та аутоімунних гепатитів, захворювань сполучної тканини, цирозу печінки, імунодефіцитних станів, моніторингу замісної терапії імуноглобуліном.

Рекомендації

Визначення рівня IgG є маркером імунної системи організму.

1920 грнЦіна у відділенні
1728 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку