Антистрептолізин-"О".

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Антистрептолізин-О - антитіла до стрептолізину В-гемолітичного стрептококу групи А. Стрептококи групи А викликають різні інфекційні захворювання: шкірні захворювання або тонзилярну ангіну, а також гломерулонефрит, гострий ендокардит, хорею Сиденгама і гостру ревматичну лихоманку в разі потрапляння інфекцій в верхні дихальні шляхи. Ці інфекції можуть в подальшому спричинити захворювання серця або нирок. Рання діагностика, ефективне лікування і спостереження за станом пацієнтів можуть знизити ці ризики. 

Імунологічні випробування специфічних антитіл дають корисну інформацію про рівень зараження стрептококами і перебіг захворювання. Найбільш часто застосовується визначення концентрації антитіл до стрептолізин О (АСЛО). 85% пацієнтів з гострою ревматичної лихоманкою мають підвищену концентрацію АСЛО. Концентрацію АСЛО слід визначати кілька разів на тиждень для отримання корисної інформації. Титрування допомагає виявити або успішне лікування з застосуванням антибіотиків, або стійку присутність антигенів, навіть в разі зникнення клінічних ознак інфекційного захворювання.

Відхилення від норми

Підвищений рівень сигналізує про: ревматичну лихоманку, гострий нефрит, гломерулонефрит, ангіну, скарлатину, остеомієліт, хронічний тонзиліт.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики захворювань, ускладнень та лікування стрептококових захворювань.

Рекомендації

Для оцінки перебігу ревматоїдного артриту важливо застосовувати разом з іншими ревмопробами.

125 грнЦіна у відділенні
113 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку