Фактор комплементу С2 (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Система комплементу – група білків, що постійно знаходиться в крові. Це набір спеціальних ферментів, призначений для захисту організму від дії вірусів та бактерії. Також бере участь у формуванні імунної відповіді організму (тобто є частиною вродженого і набутого імунітету). 

Дефіцит С2 - це захворювання, що спричинене спадковим дефектом другого компонента комплементу системи. Зустрічається в однієї людини з 10 000.

Відхилення від норми

Зниження фактора комплементу С2 спостерігається при набутому дефіциті С2: активації комплементу, викликаному хворобами імунних комплексів; ревматоїдним артритом; ВКВ, системними васкулітами та ін.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при рецидивних бактеріальних інфекціях, системних аутоімунних та імунокомплексних захворювання (системний червоний вовчак, гломерулонефрит, васкуліт тощо) для визначення їх причин.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується використовувати для моніторингу стану складових системи комплементу в комплексі з іншими показниками.
 

690 грнЦіна у відділенні
621 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку