Фактор комплементу С4 (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 11 робочих днів
Визначення

Система комплементу – група білків, що постійно знаходиться в крові. Це набір спеціальних ферментів, призначених для захисту організму від дії вірусів та бактерії. Також беруть участь у формуванні імунної відповіді організму (тобто є частиною вродженого і набутого імунітету). 

С4 є глікопротеїном, що синтезується в легенях і в кістках. Підтримує фагоцитоз, збільшує проникність стінки судин, бере участь в нейтралізації вірусів.

Відхилення від норми

Підвищення концентрації фактора комплементу С4 спостерігається при дефіциті компонентів С1q, C1r, C1s, запаленнях в гострій фазі, ревматоїдному артриті, ВКВ, бактеріальних інфекціях, бактеріальному ендокардиті, гломерулонефриті, кріоглобулінемії та сепсисі.

Зниження концентрації С4 компонента комплементу спостерігається під час нападу ангіоневротичного набряку і може використовуватись як скринінговий метод, що дозволяє відрізнити брадикініновий набряк від гістамінового. Також може знижуватися через природжений дефіцит С4, регуляторних білків, факторів H і I, СНІД, аутоімунну гемолітичну анемію, гострий гломерулонефрит, ДВС-синдром, ВКВ, малярію, голодування; при різних запальних та інфекційних захворюваннях, важкому ураженні печінки.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при підозрі на генетичний дефіцит комплементу, системні аутоімунні захворювання, при комплексній діагностиці захворювань: ВКВ, ревматоїдні васкуліти, підгострі бактеріальні ендокардити, постстрептококовий гломерулонефрит, мезангіокапілярний гломерулонефрит, ревматична поліміалгія, змішана кріоглобулінемія, бактеріємічний шок (ранній діагноз), бактеріємія, дисемінована цитомегаловірусна інфекція.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується для моніторингу стану складових системи комплементу в комплексі з іншими показниками.

895 грнЦіна у відділенні
806 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку