Групи аналізів

HLA-B27, метод ПЛР (здати можна у пн, вт та ср)

Ціна: 440.00 грн
Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

HLA-B27 - специфічний білок поверхні імунних клітин, відноситься до білків головного комплексу гістосумісності людини, який забезпечує різноманітні імунні реакції. Даний антиген виявляється у 90-95% пацієнтів з анкілозуючим спондилоартритом (хворобою Бехтерєва), 80-90% з ювенільним анкілозучим спондилоартритом, 70-75% з реактивним артритом (синромом Рейтера), 60-90% з ентеропатичним артритом, 50-60% пацієнтів з псоріатичною артропатією. При таких захворюваннях як подагра, ревматоїдний та септичний артрит - цей відсоток не перевищує 7-8%. Зважаючи на це, HLA-B27 є важливим діагностичним маркером ревматологічних захворювань.


Відхилення від норми

Виявлення HLA-B27 свідчить про анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтерєва), синдром Рейтера, ювенільний анкілозуючий спондилоартрит, псоріатичний артрит, ентеропатичний артрит,  ревматоїдний артирит, подагру, септичний артирит.


Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностки та контролю перебігу анкілозуючого спондилоартриту (хвороби Бехтерєва), діагностики та дифдіагностики ревматоїдного артириту, синдрому Рейтера, артиритів, рецедивуючих увеїтів.


Рекомендації

Для більш точної діагностичної картини варто здавати разом з ревмопробами.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку