HLA-B5 (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Дослідженння HLA-B5 – це визначення варіанту одного з генів системи HLA, що асоціюється з розвитком у людей аутоімунного васкуліту, що характеризується мультиорганною недостатністю.

Система лейкоцитарних антигенів людини (HLA - від англійського Human Leukocyte Antigens) - це комплекс генів, що грають провідну роль у функціонуванні імунної системи. Людина має по два варіанти (однакових або різних) кожного гена HLA-системи, які отримує від своїх батьків. Молекули системи HLA бувають двох класів - I і II. До першого класу відносяться молекули HLA-A, HLA-B і HLA-C. Їх головною функцією є надання клітинам імунної системи фрагментів чужорідних білків, а іноді і білків власного організму для запуску імунної відповіді. Завдяки цьому молекули HLA I класу є найважливішим компонентом системи набутого імунітету. Разом з тим, за результатами багатьох сучасних наукових досліджень, виявлено зв'язок між певними алелями генів HLA і розвитком аутоімунних захворювань. Так, зокрема, було виявлено асоціацію між носійством гена HLA-B5 і хворобою Бехчета.

Хвороба Бехчета - це системне захворювання, що викликає ураження кровоносних судин, яке характеризується розвитком ерозій і виразок слизових оболонок, а також залученням багатьох інших систем органів.

Відхилення від норми

Позитивний результат: підвищений ризик розвитку хвороби Бехчета.

Негативний результат: ген HLA B51 не виявлений.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при підозрі на наявність у пацієнта хвороби Бехчета, уточнення діагнозу при підозрі на хворобу Бехчета (виразки порожнини рота, слизової статевих органів), ураженнях очей, судин (тромбози поверхневих і глибоких вен), шкіри ( вузлувата еритема, фолікуліти), болях в суглобах, ураженнях шлунково-кишкового тракту (діарея, абдоміналгіі) і т.д .

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується для визначення генетичної схильності розвитку хвороби Бехчета.
 

3995 грнЦіна у відділенні
3596 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку