Групи аналізів

С-реактивний білок (CRP, кількісне визначення)

Ціна: 120.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

C-реактивний білок є класичним гостофазним білком. Він синтезується в печінці і складається з п'яти однакових поліпептидних ланцюгів. CRP є найбільш чутливим з реактантів гострої фази і його концентрація швидко збільшується протягом запального процесу. Відповідь CRP часто передує появі клінічних симптомів, в тому числі лихоманки. У здорових людей CRP є слідовим білком. Після прояву гострофазної відповіді концентрація CRP сироватки швидко і значно підвищується. Підвищення починається протягом 6-12 годин, а пікове значення досягається протягом 24-48 годин. Рівні вище 100 мг/л пов'язані з сильним впливом, таким як серйозна травма і важка інфекція (сепсис). Відповідь CRP може бути менш виражений у пацієнтів, які страждають захворюваннями печінки.


Відхилення від норми

Наявність підвищеної концентрації CRP в сироватці крові зазвичай є важливим прогностичним показником, який вказує на наявність бактеріальної або вірусної інфекції, ревматоїдного артириту, атеросклерозу, інфаркту міокарада, сепсису, пошкодження тканин, цукрового діабету.


Коли призначають?

Тести на CRP використовуються для визначення системних запальних процесів; для оцінки лікування бактеріальних інфекцій за допомогою антибіотиків; для визначення внутрішньоутробних інфекцій з супутнім передчасним розривом плодового міхура; для диференційної діагностики активної та неактивної форми захворювання з поєднаною інфекцією, для терапевтичного спостереження за ревматоїдним артритом і оцінки протизапальної терапії; для визначення наявності післяопераційних ускладнень на ранній стадії.


Рекомендації

Важливо пам'ятати що куріння та зайва вага сприяють збільшенню концентрації С-реактивного білка.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку