Групи аналізів

Циркулюючі імунні комплекси (ЦІК)

Ціна: 210.00 грн
Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Циркулюючі імунні комплекси - це комплекси з антигену та антитіла, та пов'язаних з ними компонентів комплементу С3, С4, С1q. В нормі, дані комплекси, які утворилися в крові фагоцитуються та руйнуються фагоцитами та клітинами печінки. Проте при збільшенні їх розміру, вони можуть відкладатися в периваскулярному просторі та кірковому шарі нирок, що в свою чергу викликає активацію комплементу та запальні процеси. Найчастішою локалізацією відкладання імунних комплексів є ендотелій кровоносних судин, ниркові клубочки та суглоби, що надалі може проявлятися патологічними процесами, такими як аутоімунні захворювання, гломерулонефрит, інфекційні захворювання, алергічні реакції ІІІ типу.


Відхилення від норми

Підвищення рівня свідчить про: аутоімунні захворювання, ревматизм, гломерулонефрит, алергічний васкуліт, алергічні реакції ІІІ типу, гострі інфекційні захворювання різної етіології, імунокомплексні захврювання, сироваткову хворобу. 
Зниження рівня ЦІК може свідчити про ефективність проведеної терапії.


Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики аутоімунних захворювань (ревматоїдного артриту, системного червоного вовчака, склеродермії, синдрому Шегрена, васкуліту, реактивного артриту, васкуліту, поліміозиту), хронічних запальних захворювань нирок, хронічних інфекційних захворювань, алергічних реакцій ІІІ типу.


Рекомендації

Дане дослідження є маркером порушення захисної функції організму.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку