Антитіла IgM до В2-глікопротеїну.

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Визначення

Антитіла до бета-2-глікопротеїну (IgM) – є одним із маркерів для діагностики антифосфоліпідного синдрому (АФС).

Сам бета-2-глікопротеїн – це білок, що має виражену антикоагулянтну активність. Його дефіцит або пошкодження викликає так званий антифосфоліпідний синдром – стан, при якому по всіх судинах організму (як артеріях та венах) утворюються тромби. АФС часто виникає у вагітних з важким перебігом вагітності, і веде до викиднів, ускладнених пологів, розвитку прееклампсії.

Відхилення від норми

Наявність антитіл до бета-2-глікопротеїну сигналізує про підвищений ризик утворення тромбів та ускладнень вагітності.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики антифосфоліпідного синдрому, для оцінки ризику розвитку тромбів у пацієнтів із системним червоним вовчаком та іншими розладами, при яких утворюються антитіла до бета-2-глікопротеїну.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати жінкам, що мали епізоди невиношування вагітності, людям з підвищеним тромбоутворенням, особливо в молодому віці, при наявності симптомів системного червоного вовчаку.

 

435 грнЦіна у відділенні
392 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку