Антитромбін ІІІ (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Антитромбін ІІІ – це один із білків, відповідальних за згортання крові. Його функція полягає в пригніченні основних факторів згортання крові та запобіганні утворення тромбів.

В основному антитромбін продукується печінкою. Люди з дефіцитом цієї речовини мають підвищений ризик розвитку тромбів. 

Відхилення від норми

Підвищення концентрації антитромбіну ІІІ спостерігається при захворюваннях печінки, дефіциті вітаміну К, гострому вірусному гепатиті, запальних процесах, менструації, довготривалому прийомі антикоагулянтів.

Зниження рівня свідчить про підвищену активність системи гемостазу (схильність до тромбів), про пізній термін вагітності.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для визначення рівня антитромбіну III та прогнозування ризиків утворення тромбів в людей з дефіцитом антитромбіну або патологіями печінки.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати людям, що мають підозру на системний червоний вовчак, для профілактики венозного тромбозу та після видалення тромбів.

590 грнЦіна у відділенні
531 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку