Фактор XII згортання крові (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Фактор згортання крові XII (фактор Хагемана) – білок, що бере активну участь в процесі згортання крові та синтезується печінкою.

Є складовою складного каскаду гемостазу в організмі, при своїй активації діє на наступний фактор – фактор згортання XI та розпочинає внутрішню систему гемостазу.

Відхилення від норми

Зниження рівня фактора згортання крові XII свідчить про дефіцит фактору згортання крові XII в організмі, хворобу Хагемана. Може вести до подовження часу кровотеч та посилення тромбоутворення.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики причини подовження часу кровотечі в людей, в складі комплексного обстеження перед операціями, при підозрі на дефіцит фактору XII.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати людям із підозрою на хворобу Хагемана, дефіцит фактору XII, для діагностики подовження часу кровотеч та посилення тромбоутворення.
 

1840 грнЦіна у відділенні
1656 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку