Фактор XIII згортання крові (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 14 робочих днів
Визначення

Фактор згортання крові XIII (фібринстабілізуючий фактор, фібриназа, фактор Лакі-Лоранда) – білок, що бере активну участь в процесі згортання крові та синтезується печінкою.

Тромби, що утворюються завдяки фібриназі дуже повільно розчиняються. Проте при зниженні вмісту цього фактору, вони одразу розкладаються, навіть при нормальній активності інших складових гемостазу.

Відхилення від норми

Підвищення вмісту фактору згортання крові XIII може свідчити про високий тромботичний ризик. Також фактор підвищений в людей з атеросклерозом, вагітних та породіль, після введення адреналіну та глюкокортикоїдів.

Зниження концентрація фактору згортання крові XIII спостерігається при вродженому дефіциті фібронази, при променевій хворобі, лейкозах, цирозі, лімфомі, ДВЗ-синдромі, при прийомі непрямих антикоагулянтів.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається під час вагітності, перед операціями, при серцево-судинних захворюваннях, хворобах нирок та печінки, онкологічних захворюваннях, а також для контролю ефективності проведеного лікування. При підозрі на дефіцит фактору згортання крові XIII або його надмірну активність.

Рекомендації

Даний аналіз призначається лікарем для контролю системи гемостазу. Є важливим дослідженням під час вагітності та підготовки до оперативного втручання.
 

1455 грнЦіна у відділенні
1310 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку