Вовчаковий антикоагулянт.

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Вовчаковий антикоагулянт  – це імуноглобулін класу IgG, який нейтралізує фосфоліпіди, що беруть участь в процесі згортання крові. Він виявляється у хворих на системний червоний вовчак, хоча може підвищуватися і при інших захворюваннях. 

Системний червоний вовчак  -  хронічне аутоімунне захворювання, яке вражає різні органи, найчастішими мішенями є шкіра, суглоби, клітини крові, нирки та ЦНС. Жінки хворіють у 6-10 разів частіше ніж чоловіки. 
 

Відхилення від норми

Підвищення концентрації вовчакового антикоагулянту в крові спостерігається при аутоімунних захворюваннях (системному червоному вовчаку, антифосфоліпідному синдромі, ревматоїдному артриті, виразковому коліті, пухлинах та множинній мієломі), вторинному антифосфоліпідному синдромі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики антифосфоліпідного синдрому, безпліддя, невиношування плоду, системних автоімунних захворювань.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується людям, що мають симптоми системних автоімунних захворювань, антифосфоліпідного синдрому, порушення згортання крові.

415 грнЦіна у відділенні
374 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку