Дослідження проводять провідні спеціалісти, лікарі-патологоанатоми вищої категорії,
зокрема 
д.м.н., проф. Поспішіль Ю. О. та к.м.н., доц. Вовк В. І.

Біоматеріал може бути доставлений у будь-який медичний кабінет (пункт забору біоматеріалу) ДЦ «МеДіС».
Результати дослідження можна отримати згідно вказаного терміну виконання (+ один день на доставку) у медичному кабінеті ДЦ «МеДіС», куди був зданий біоматеріал.

Дослідження біопсійного матеріалу шлунку з визначенням H. Pylori IgG

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Примітка


 

Визначення

Helicobacter pylori – грамнегативна бактерія, яка заселяє шлунок та 12-палу кишку. Особливістю даної бактерії є стійкість до дії шлункового соку, окрім того вона виділяє токсин, який уражає слизову оболонку, що в свою чергу призводить до патологій шлунково-кишкового тракту.
Даний метод є інвазивним. Невелику частку слизової ендоскопіст бере спеціальним інструментом під час виконання фіброгастродуоденоскопії. Після чого, матеріал піддається діагностиці. Результат тесту вкаже на наявність або відсутність Helicobacter pylori .

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при постановці діагнозу гастрит, виразкова хвороба і ін., за наявності симптоматики,після контакту з інфікованою хелікобактером людино з профілактичною метою, після проведення курсу антихелікобактерної терапії для контролю ефективності лікування.
 

Рекомендації

Своєчасне виявлення та лікування Helicobacter pylory дозволяє уникнути розвитку серйозних захворювань, що покращує якість життя людини.  

Для правильного транспортування досліджуваного матеріалу важливо помістити його у розчин формаліну із розрахунку 1:10.

510 грнЦіна у відділенні
459 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку