Аналіз виділення із простати.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Примітка

Увага! Приносний у/г мазок приймаємо у будь-якому відділенні. Забір у/г мазків нашим медперсоналом проводиться лише у місті Львів у відділенні по вул. Некрасова, 35В та вул. Героїв УПА, 71 (запис за телефоном +380670001432 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00).

Визначення

Аналіз секрету передміхурової залози, або аналіз «соку простати» - мікроскопічне дослідження рідини, що виробляється передміхурової залозою, який дозволяє оцінити стан передміхурової залози. Це основний метод діагностики та контролю лікування хронічного простатиту.
Матеріал для аналізу є приносним, адже його отримують після масажу простати.

Відхилення від норми

Наявність амілоїдних тілець в секреті служить показником хорошої функції передміхурової залози. Збільшення кількості лейкоцитів вказує на запальний процес. За результатами мікроскопії секрету передміхурової залози діагноз простатиту встановлюється при кількості поліморфно-ядерних лейкоцитів >10-15 в полі зору світлового мікроскопа.
Зменшення кількості лецитинових зерен разом зі збільшенням кількості лейкоцитів спостерігають при злоякісних пухлинах простати, запальних процесах.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для оцінки клітинного складу соку простати, а також для діагностики простатиту.

Рекомендації

Надвичайно важливе дослідження для діагностики простатиту.

135 грнЦіна у відділенні
122 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку