Мікроскопічне дослідження на демодекс (шкіра).

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Примітка

Забір біоматеріалу для даного дослідження проводиться у відділені за адресою м. Львів, вул. Чупринки 20 з понеділка по четвер від 14 до 16 години. Приносний матеріал для аналізу приймається у всіх відділеннях МеДіС.

Визначення

Мікроскопічне дослідження на демодекс (шкіра) - аналіз, за допомогою якого можна визначити в досліджуваному зразку мікроскопічний шкірний кліщ з роду Demodex. Оскільки Demodex виявляється на здоровій шкірі, його можна вважати умовно-патогенних паразитом. Проте при збільшенні його кількості розвивається захворювання демодекоз. Кліщі живуть у волосяних фолікулах, протоках і секреті сальних залоз людини, де і живляться вмістом епітеліальних клітин стінок волосяних фолікулів і сальних залоз. Зараження відбувається безпосередньо від людини або опосередковано – через натільну або постільну білизну. На шкірі людини паразитує два види кліщів: Demodex folliculorum і Demodex brevis.

Забір біоматеріалу для даного дослідження проводиться у відділені за адресою м. Львів, вул. Чупринки 20 з понеділка по четвер від 14 до 16 години. Приносний матеріал для аналізу приймається у всіх відділеннях МеДіс.

Підготовка до здачі матеріалу перед дослідженням на демодекоз:

  • впродовж 3-х днів перед дослідженням на демодекоз не можна застосовувати будь-яких косметичних або гігієнічних засобів по догляду за обличчям (крем, мило, тонік і тд.);
  • у день взяття біоматеріалу не можна вмиватися.
Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність кліща Demodex.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають при наявності симптомів демодекозу (шкірні висипання на обличчі, запалення, свербіж), прояви демодекозного блефариту, для контролю ефективності проведеного лікування. 

Рекомендації

При виявленні будь-яких симптомів демодекозу рекомендуємо негайно звернутися до лікаря.

165 грнЦіна у відділенні
149 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку