Мікроскопічне дослідження на патологічні та дріжджеподібні грибки.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Примітка


 

Визначення

Мікроскопічне дослідження на патологічні та дріжджеподібні грибки – дослідження, яке дозволяє виявити грибкові захворювання шкіри (дерматомікози). Дерматомікози можуть викликати грибки з роду Dermatophytes, але можлива колонізація грибками з родів Candida, Trichosporon, Malassezia, Hortaea та інших.

Групи дерматомікозів:

  • Кератомікози (грибкове захворювання волосся, черепітчатий мікоз і різнокольоровий лишай, що не викликають запалень);
  • Глибокі мікози, серед яких споротрихоз і хромомікоз. Системне ураження структури шкіри і органів, метастазування по лімфатичній системі і судинах;
  • Дерматофітії  (мікроспорія, пахова епідермофітія, трихофітія та інші, які дуже заразні). Дерматомікози викликають алергічні реакції і запальні процеси, вражаючи гладку шкіру, нігтьові пластини, а також волосся;
  • Псевдомікози (нокардіоз і еритразма – вузликові утворення без запального процесу);
  • Кандидоз – системний і поверхневий кандидоз, інші мікози слизових і шкіри, життєво важливих органів.

Для даного дослідження використовують нігті, волосся, зішкріб шкіри.

Забір біоматеріалу для даного дослідження проводиться у відділені за адресою м. Львів, вул. Чупринки 20 з понеділка по четвер від 14 до 16 години. Приносний матеріал для аналізу приймається у всіх відділеннях МеДіс.

Перед забором матеріалу для дослідження важливо: виключити використання будь-яких косметичних засобів ( лак для нігтів, креми, шампунь для волосся, та ін.), місцевих лікарських препаратів, при прийомі антимікотичних засобів обов’язково попередити лікаря, при здачі на аналіз волосся не мити голову в цей день. Бажаний забір лікарем.

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність дерматомікозу, а також ознакою носійства (грибок присутній в організмі, проте не викликає захворювання).

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при наявності симптомів мікозу гладкої шкіри, проявах оніхомікозу, ознаках грибкового ураження волосся.

Рекомендації

При наявності симптомів важливо вчасно діагностувати дерматомікоз для своєчасного початку лікування.
 

185 грнЦіна у відділенні
167 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку