Групи аналізів

Тропонін І (Troponin I)

Ціна: 265.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Примітка

На дане дослідження в неділю забір не проводимо!


Визначення

Тропонін I - глобулярний регуляторний білок, який міститься в клітинах серцевого м'яза та бере участь в м'язовому скороченні. Визначення тропоніну є маркером інфаркту міокарда. Аналіз на тропонін підтверджує або ж виключає інфаркт міокарда у осіб з наявністю симптомів даного захворювання.
 


Відхилення від норми

Підвищений рівень тропоніну І також характерний для таких захворювань як: міокардит, серцева недостатність, ТЕЛА, ДВЗ-синдром, інсульт, хронічна ішемічна хвороба серця, нестабільна стенокардія, оперативне втручання на серці, травма серця. 
 


Коли призначають?

Призначають при: наявності симптомів інфаркту міокарда, моніторингу та оцінці гострих коронарних синдромів. Є маркером пошкодження міокардіоцитів.


Рекомендації

Інтерпретувати результати даного аналізу повинен лікар, не варто ставити діагноз лише на основі результатів.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку