Антитіла IgA до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Антитіла IgA до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) -даний вид антитіл виявляються на 3-5 день від моменту контакту організму з вірусом, він є специфічним та свідчить про гострий період захворювання.

Відхилення від норми

<0,9 - негативний;
0,9-1,1 - невизначений;
>1,1 - позитивний.

Якщо зразок отримано через невеликий проміжок часу після інфікування, то антитіла класу IgА можуть не виявлятись. За наявності клінічних симптомів необхідно провести тестування пацієнта на визначення IgM. Остаточний діагноз не може бути встановлений лише на підставі результатів серологічного тесту. При встановленні діагнозу слід враховувати результати комплексу лабораторних та інструментальних досліджень, а також клінічні прояви захворювання. Крім того, з обережністю слід інтерпретувати негативні результати досліджень у пацієнтів з імуносупресією.  

Коли призначають?

Показом до проведення даного дослідження є:  наявність симтомів захворювання - кашель, висока температура, утруднене дихання; контакт з інфікованими людьми; для диференційної діагностики з іншими захворюваннями.
 

Рекомендації

Для оцінки наявності вірусу та формування імунітету варто здавати комплексне дослідження IgM та IgG.

Додаткова інформація

405 грнЦіна у відділенні
365 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку