Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 - даний вид антитіл починає утворюватися орієнтовно на 10-14 день захворювання. Рівень антитіл збільшується поступово, та тривалий час залишається на високому рівні. За наявністю і рівнем антитіл IgG у крові можна стверджувати про факт інфікування у минулому і визначити наявність специфічної імунної відповіді. 
 

Відхилення від норми

<0,9 - негативний;
0,9-1,1 - невизначений;
>1,1 - позитивний.

Якщо зразок отримано через невеликий проміжок часу після інфікування, то антитіла класу IgG можуть не виявлятись. За наявності клінічних симптомів необхідно провести повторне тестування пацієнта через 5-7 днів! Остаточний діагноз не може бути встановлений лише на підставі результатів серологічного тесту. При встановленні діагнозу слід враховувати результати комплексу лабораторних та інструментальних досліджень, а також клінічні прояви захворювання. Не можна повністю виключити перехресні реакції з антитілами до антигенів інших коронавірусів. Крім того, з обережністю слід інтерпретувати результати досліджень у пацієнтів з онкологічними захворюваннями та розладами імунної системи. Наявність антитіл цього класу у новонароджених не є доказом інфікування SARS-CoV-2. 

Коли призначають?

Показом до проведення даного дослідження не обов'язково повинна бути наявність симтомів захворювання (кашель, висока температура, утруднене дихання; контакт з інфікованими людьми) - можна здати цей аналіз для того, щоб знати, чи хворіли Ви раніше на коронавірус, чи виробив Ваш організм антитіла. Також виконується для диференційної діагностики з іншими захворюваннями.
 

Рекомендації

Для цілісності картини важливо здавати у тандемі з антитілами класу IgM.

Додаткова інформація

400 грнЦіна у відділенні
360 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку