Антитіла IgG до S-білка (спайкового білка) коронавірусу SARS-CoV-2 .

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Антитіла IgG до Spike-білку коронавірусу SARS-CoV-2 - виявляються у понад 90% пацієнтів через два тижні після появи симптомів захворювання або вакцинації.

Визначення цих антитіл дозволяє оцінити імунітет до вірусу. Антитіла до спайкового білку мають нейтралізуючі властивості і перешкоджають зв’язуванню вірусу з клітинами людини, тим самим забезпечуючи важливу роль у розвитку захисної імунної відповіді на вірус COVID-19.

Антитіла IgG з’являються з 14-го дня від початку захворювання або введення першої дози вакцини.

Більшість вакцин проти COVID-19 активують в організмі продукцію антитіл до рецепторів спайкового білка, який відповідає за проникнення вірусу в клітини людини. 

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність в організмі антитіл до білків спайку вірусу COVID-19; недавнє або попереднє інфікування коронавірусом або вакцинацію. 

Негативний результат свідчить про відсутність в організмі антитіл до білків спайку вірусу COVID-19.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для визначення того, чи людина перехворіла на COVID-19, за наявності симптомів або за підозри перебігу хвороби в безсимптомній формі; моніторингу рівня імунного захисту організму після перенесеної хвороби COVID-19 та вакцинації; тестування осіб, які мають підвищений ризик інфікування.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати тим, хто хоче перевірити свій рівень імунітету проти вірусу COVID-19 після перенесеного захворювання або вакцинації. 

Увага! Обстеження рекомендується проходити щопівроку через недостатні дані про тривалість поствакцинаційного та природнього імунітету проти SARS-CoV-2.

495 грнЦіна у відділенні
446 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку