D-димери (D-dimers) (CITO).

Тривалість виконання:
Примітка

На дане дослідження в неділю забір не виконуємо!

Визначення

D-димери - продукт деградації нерозчинного фібрину під дією плазміну. Маркер тромбоутворення та фібринолізу. Нормальна плазма не містить D-димерів у вимірювальній кількості. Аналіз D-димерів використовується для визначення наявності внутрішньосудинного згортання.

Відхилення від норми

Підвищення рівня свідчить про: первинний або вторинний фібриноліз, тромботичний стан, злоякісні новоутворення, післяпологовий стан.

Коли призначають?

Є прогностичною ознакою: тромбозу глибоких вен, тромбоемболії легеневої артерії, ДВЗ-синдрому. Також визначення рівня даного показника використовується для контролю антикоагулянтної терапії.

Рекомендації

Визначення рівня D-димерів призначається лікарем і не є рутинним аналізом. Даний аналіз виконується ургентно - термін виконання 3-5 год. з моменту потрапляння біоматеріалу до лабораторії.
 

510 грнЦіна у відділенні
459 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку