Коронавірус 2019-nCoV, методом ПЛР (Real-Time PCR), прискорене виконання.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Примітка

У п'ятницю забір проводимо лише у м. Львів.
При здачі тесту необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
Термін виконання до 12 годин, якщо здали до 11:00.
Забір не виконується у відділеннях: м. Львів по вул. Науковій, 12А, вул. Шевченка, 370а, вул.Величковського, 44 та Дністерській, 27.
На дане дослідження в неділю та суботу забір не виконуємо!

Визначення

Коронавірус 2019-nCoV, якісне визначення РНК методом ПЛР (прискорене виконання) - є золотим стандартом діагностики згідно рекомендацій ВООЗ, для аналізу береться мазок з рото- та носоглотки. Результат свідчить про те, виявлено або не виявлено вірус у біоматеріалі на даний момент часу. Для даного методу критично важливим є коректна підготовка до забору та сам процес забору, щоб біоматеріал був належної якості та у достатній кількості. Отож, якщо Ви відчуваєте симптоми і хочете знати, хворієте чи ні у даний момент часу, тоді ПЛР діагностика – це те, що допоможе.

 

Відхилення від норми

Відхиленням від норми вважається результат "ВИЯВЛЕНО/ПОЗИТИВНИЙ".

Коли призначають?

Показом до проведення даного дослідження є:  наявність симтомів захворювання - кашель, висока температура, утруднене дихання; контакт з інфікованими людьми; для диференційної діагностики з іншими захворюваннями.
 

Рекомендації

Визначення коронавірусу 2019-nCoV методом ПЛР є золотим стандартом діагностики згідно рекомендацій ВООЗ.

Додаткова інформація

ПЛР-тест у м.Львів терміново – результати протягом 12 годин!

Термінове виконання ПЛР-тесту зазвичай необхідно для визначення кола контактних осіб хворого з гострим протіканням хвороби, а також для отримання довідки на виїзд за кордон. Лабораторія МеДіС виконує ПЛР-тест у м.Львів терміново – замовляйте онлайн для отримання вигідної ціни!

Швидше виконання ПЛР-тестування

Щоб отримати результати якнайшвидше, дотримуйтесь правил здачі тесту:

 • відвідайте лабораторію для забору матеріалу до 11:00 ранку;
 • не забудьте паспорт або інший документ, що посвідчує вашу особу;
 • не вживайте їжу, напої та засоби для зрошення рота чи освіжувачі дихання за 4-6 годин до забору матеріалу;
 • не куріть та не використовуйте гумку за 4 години до забору матеріалу.

Методика тестування полімеразною ланцюговою реакцією є золотим стандартом діагностики згідно з рекомендаціями ВООЗ. Але для отримання остаточного результату з мінімальною похибкою варто коректно підготуватись до забору, а також відібрати достатню кількість матеріалу. Для забору використовується індивідуальний одноразовий стерильний інструмент. Зі слизових оболонок горла та носа робиться мазок та відправляється на дослідження – здавати кров чи інші матеріали немає необхідності.

Коли призначається дослідження

Експрес-тест на ковід призначається у наступних випадках:

 • контакт із людиною з підтвердженим захворюванням ковідом;
 • клінічна картина із підозрою на COVID-19: нежить, кашель, складнощі дихання, підвищення температура та ін.;
 • запланований виїзд за кордон – підтвердження обов'язкове, зробіть запит на отримання результатів англійською мовою з QR-кодом, це безкоштовно;
 • повернення із країни “червоної зони” – для самоперевірки;
 • для скорочення терміну самоізоляції у “Дій Вдома”;
 • для підготовки до планового хірургічного втручання.

Терміново пройти ПЛР-тест у м.Львів можна за спрощеною процедурою. Зазвичай це стосується тих, хто вже забронював квитки на виїзд за кордон або непокоїться через контакт з особою з підтвердженою коронавірусною хворобою.

Як терміново пройти ПЛР-тест на коронавірус

Спрощена процедура замовлення тестування – з мінімальним ризиком контакту та комфортними умовами у МеДіС! Для замовлення послуги:

 • заплануйте візит до лабораторії – будь-який день, крім неділі;
 • замовте онлайн за зниженою ціною;
 • відвідайте лабораторію до 11:00 обраного дня;
 • отримайте результати за 12 годин у особистому кабінеті на сайті – не треба повторно відвідувати лабораторію.

Переваги, які надає МеДіС при замовленні термінового дослідження на коронавірусну інфекцію – спрощена процедура проходження та швидкі результати із ймовірністю похибки до 1%. Залиште час для важливих справ – на відвідання лабораторії знадобиться не більше 20 хвилин.

Результати

Про наявну інфекцію свідчить результат “Виявлено/Позитивний”. У цьому разі ви маєте звернутися до сімейного лікаря та перейти на самоізоляцію. З позитивним результатом ви не матимете дозволу на виїзд за кордон. 

У разі, якщо позитивний результат виявлено у контактної особи, вона переводиться на лікування під час самоізоляції з контролем сімейним лікарем. Негативний результат прийнятний для виїзду або продовження відвідування громадських локацій.
Отримайте високоточні результати швидко у власному кабінеті – МеДіС подбав про все для швидкого та зручного дослідження. Методика за рекомендацією ВООЗ – виконання за 12 годин!

1445 грнЦіна у відділенні
1301 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку