Визначення антигену коронавірусу COVID-19, Standart Q Covid-19 Ag.

Тривалість виконання:
Визначення

CITO TEST Covid-19 Ag є швидким імунохроматографічним тестом для якісного виявлення антигенів коронавірусу (SARS-CoV-2) у мазках з носоглотки осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію. Для професійної in vitro діагностики. 

Для проведення даного методу діагностики застосовують стерильний тампон, за допомогою якого беруть мазок з носоглотки, після чого його поміщають в пробірку з буфером. Відкрутивши верхню кришку пробірки наносять 3 краплі суміші у віконце касети. Облік результату проводиться на 15 хвилині.

При тестуванні зразків з носоглотки осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію необхідно ретельно дотримуватися процедури тестування та інтерпретації результату тесту. Для виконання тесту критичним є правильний забір зразків. Недотримання процедури може призвести до неточних результатів.

Швидкий тест CITO TEST Covid-19 Ag призначений тільки для професійної in vitro діагностики. Тест необхідно використовувати тільки для виявлення антигенів вірусу SARS-CoV-2 у мазках з носоглотки осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію. За допомогою тесту не можна визначити ні кількісний вміст, ні ступінь підвищення концентрації антигенів SARS-CoV-2.

Негативний результат тестування не виключає інфікування коронавірусом, особливо контактних осіб. Слід розглянути можливість подальшого тестування методом ПЛР.

Негативний результат тестування можливий у випадку наявності у зразку антигенів коронавірусу у концентрації, нижчій за межу виявлення тесту.

Надлишок крові або слизу у зразку може призвести до отримання хибнопозитивних результатів.

Позитивні результати на Covid-19 можуть бути обумовлені зараженням іншими видами коронавірусу, або впливом інших факторів.

ДЕТАЛІ ПРО ЗАПИС ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

Ковід

Відхилення від норми

Позитивний результат: з'являються дві кольорові лінії. Одна кольорова лінія повинна з'явитися в контрольній зоні (С), а інша - в тестовій (Т). Позитивний результат вказує на наявність антигенів SARS-CoV-2 у зразку. (Інтенсивність забаравлення лінії в тестовій зоні  може мінятися в залежності від концентрації антигенів SARS-CoV-2 у зразку. Тому поява контрольної лінії будь-якої інтенсивності в тестовій зоні повинна розглядатися як позитивний результат.)
Позитивний результат тесту вказує лише на наявність антигенів SARS-CoV-2 у зразку і не повинен бути єдиним критерієм для постановки діагнозу коронавірусної інфекції.
Негативний результат: одна кольорова лінія з'являється в контрольній зоні (С). Лінія в тестовій зоні відсутня.
У разі, коли результат тесту негативний, а симптоми Covid-19 присутні, рекомендується повторити тестування через декілька днів або провести тестування методом ПЛР. 
Недійсний результат: контрольна лінія не з'являється. Причиною недійсного результату тестування може бути недостатня кількість використаного зразка, недотримання процедури тестування, термінів придатності та умов зберігання швидких тестів. При отриманні недійсного результату необхідно повторити дослідження з використанням іншої тест-касети.

Коли призначають?

Дане дослідження використовують для експрес-діагностики SARS-CoV-2.

Рекомендації

CITO TEST Covid-19 Ag є швидким методом діагностики, результат якого можна отримати вже за 30хв.

250 грнЦіна у відділенні

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку