Аналізи на дому, виїзд до пацієнта за аналізами

Час здавати аналізи там, де зручно!

Замовити виїзний пункт, який проводить забір до усіх аналізів (окрім урогенітальних мазків) можна натиснувши червону кнопку нижче. Послуга діє за межами м. Львів у радіусі 20 км. В межах м. Львів здійснюємо виїзд лише для тестів на визначення COVID-19 (ПЛР та антиген). Вартість послуги 350 грн.

  ЗАМОВИТИ 

Або ж можете скористатись викликом медсестри у м. Львів, м. Трускавець або ж м. Тернопіль натиснувшки на відповідні кнопки нижче.

ВИКЛИК МЕДСЕСТРИ окрім забору ПЛР та Антигену до COVID-19 (м. Львів/м. Трускавець) ВИКЛИК МЕДСЕСТРИ (м. Тернопіль)

 У м. Дрогобич (запис здійснюється за номерами +380978988010+380673988864+380959358477), м. Борислав (запиc за телефоном +38 (095) 903-73-72) та м. Долина (запиc за телефонами +38 (068) 602-03-03 +38 (095) 602-03-03) також здійснюємо забір аналізів вдома.

без черг

Без черг

Медіс якісні аналізи

Якісно

Безпека у Медіс

Безпечно

Виїзд до пацієнта

Локація на вибір

 

Прості кроки до здоров’я 

 1. Оберіть бажану дату та час і залишіть заявку онлайн (послуга надається у м. Львів (онлайн запис), м. Трускавець (онлайн запис), м. Тернопіль (онлайн запис), м. Дрогобич (запис за телефонами +380978988010+380673988864+380959358477), м. Борислав (запиc за телефоном +38 (095) 903-73-72) та м. Долина (запиc за телефонами +38 (068) 602-03-03 +38 (095) 602-03-03)
 2. При записі після 20 год., прохання викликати медсестру не на завтра, а на післязавтра
 3. Очікуйте дзвінка нашого адміністратора для узгодження деталей візиту 
 4. Зустріньте медичну сестру для проведення забору біоматерілу
 5. Отримайте результати аналізів он-лайн
Аналізи вдома

Вартість послуги “Виїзд до пацієнта” включає в себе забір біоматеріалу та становить: для м. Львів - 350 грн, для м. Трускавець - 350 грн, для м. Тернопіль - 200 грн, для м. Дрогобич - 200 грн, м. Борислав - 150 грн, для м. Долина - 200 грн. Якщо за вказаною адресою необхідно здійснити забір біоматеріалу у більше, ніж одного пацієнта, про кількість пацієнтів необхідно повідомити адміністратора під час узгодження деталей візиту.

Форма оплати - готівкова та безготівкова (оплата на карту). Якщо оплачувати готівкою, підтверджуючий оплату документ видається не під час забору біоматеріалу, а згодом за Вашим запитом (деталі уточнить медична сестричка під час забору).

Медіс - аналізи вдома
виїзд до пацієнта

Під час візиту медичної сестри потрібно дуже уважно заповнити у скеруванні поле “Електронна адреса”, адже тільки так результат аналізів гарантовано знайде свого власника.

Також проводиться забір аналізів діагностики коронавірусу у м. Борислав - вартість 250 грн. Особливі цінові умови по виїзду стосуються таких ситуацій:
- у переліку досліджень є ПЛР-тест на COVID-19, ІФА-тести на COVID-19, а також тест на визначення антигену до коронавірусу;
- у пацієнта підтверджено COVID-19.

У м. Львів, м. Тернополі та м. Долині поки що така послуга не надається.

 

 Під час виїзду до пацієнта Програма лояльності не діє.

Аналізи на дому – не витрачайте час на поїздку до лабораторії

Загальні аналізи крові важливо здавати зранку, натще - до прийому їжі та звичної чашечки чаю або кави. Замість того, аби витрачати час зранку на збори, боротьбу із голодом та обирати влучний маршрут до лабораторії, можна просто замовити аналізи на дому.  У попередньо визначений час приїде медсестра і швидко візьме матеріал для лабораторного обстеження.

Зручне рішення для маленьких пацієнтів

У м. Львів, м. Долина та м. Тернопіль забір крові на виїзді проводиться дітям від 2-х років! У м. Дрогобич та м. Борислав дітям проводять забір від народження!

Вмовити маленьку дитину встати зранку і нічого не снідавши піти у лабораторію, де їй візьмуть кров на аналіз – завдання із зірочкою. Так, часто малеча не бажає снідати, але з радістю випиває склянку соку, або теплий чай. Але ж потім чекає прогулянка, під час якої діти часто думають про лабораторію, людей у білих халатах та неминучий забір крові. 

Не дивлячись на обіцянки батьків і запевнення лікарів, здавати кров дітям все одно страшно. Адже ця процедура супроводжується невеликим дискомфортом та, іноді, больовими відчуттями. 

Тому найліпший спосіб вберегти дитину від стресу – виконати забір аналізів у звичному для неї середовищі – вдома, серед близьких людей, що вислухають та підтримають.
Окрім психологічного комфорту малюка, є ще декілька причин зробити аналізи вдома:

 • не треба рано будити малюка;
 • можливо отримати точний свіжий аналіз сечі;
 • можливість забору аналізів у звичний ранковий час для малюка, коли він тільки прокинувся;
 • відразу після забору крові можна поснідати на своїй звичній кухні, теплими маминими стравами.

Професійні медсестри лабораторії «МеДіС» швидко та професійно виконують забір крові. 

Вибір для корпоративних клієнтів

Швидке тестування співробітників компанії та перевірка стану здоров'я можлива без ранкових відвідувань поліклінік. Достатньо просто замовити послуги виїзної лабораторії по здачі аналізів та швидко протестувати усіх співробітників. 

Це набагато вигідніше, ніж відправляти кожну людину на тестування самостійно:

 • індивідуальні знижки корпоративним клієнтам від лабораторії «МеДіС»;
 • виїзд медсестер у зручний час для співробітників та компанії;
 • швидкий забір крові та інших аналізів;
 • одночасний результат для всіх співробітників;
 • можливість здати усі необхідні аналізи за один візит.

Виїзні медсестри завжди планують та оговорюють час прибуття до клієнта.

Дізнатись скільки коштує виїзд та виконання аналізів можна за телефоном, що вказаний у верхній частині сайту.

Забір аналізів у літніх людей

Люди похилого віку потребують особливого підходу. Багато бабусь та дідусів бояться вартості аналізів, хтось не переносить виду крові, а хтось боїться саме уколів. 

Також необхідно пам'ятати про літніх людей після оперативних втручань, інфарктів та інсультів, можливості яких дістатись самостійно до лабораторії, обмежені. Існують й інші причини зробити забір крові на дому:

 • відсутність необхідності пропускати обов'язкові ранкові пігулки;
 • можливість здати аналіз відразу після сну;
 • не треба довго чекати і пропускати сніданок;
 • можливість здати усі необхідні аналізи в одному місці;
 • ідеально підходить для пацієнтів, що пересуваються з обмеженнями або не можуть ходити.

Саме для них найліпше підійде послуга здачі аналізів крові на дому у Львові, Тернополі, Долині або ж Бориславі. 

Оплата аналізів може відбуватись на виклику, безпосередньо після забору крові. Також існує можливість сплатити за виклик медсестри на дім та забір аналізів дистанційно. Це дозволяє вберегти літніх людей від додаткових хвилювань, пов'язаних із фінансовими питаннями.

Для замовлення виїзних аналізів на дому необхідно лише зателефонувати за номером вказаним на сайті, узгодити адресу, день та час візиту медсестри. Не забувайте вказати перелік необхідних аналізів та вибір способу оплати!

 

МеДіС - Твоя Лабораторія