Виїзд до пацієнта

Час здавати аналізи там, де зручно

Зараз час звичкам змінюватись.

Якщо ще вчора здавалось, що якщо ти не лежачий хворий, то здавати аналізи треба в лабораторії, то сьогодні наші пацієнти, які прекрасно себе почувають - воліють не виходити на вулицю зайвий раз, а викликати медичну сестру додому чи в офіс.

 

без черг

Без черг

Медіс якісні аналізи

Якісно

Безпека у Медіс

Безпечно

Виїзд до пацієнта

Локація на вибір

 

Прості кроки до здоров’я 

  1. Залишіть заявку на послугу “Виїзд до пацієнта” на гарячій лінії 0 800 50 17 50 (послуга надається лише у м. Львів)
  2. Очікуйте дзвінка нашого адміністратора для узгодження деталей візиту (заявки обробляються з 8:00 до 17:30, запис на наступний робочий день)
  3. Зустріньте медичну сестричку для проведення забору біоматерілу
  4. Отримайте результати аналізів он-лайн
Аналізи вдома

Вартість послуги “Виїзд до пацієнта” становить 300,00 грн і вже включає в себе забір біоматеріалу. Якщо за вказаною адресою необхідно здійснити забір біоматеріалу у більше, ніж одного пацієнта, тоді оплата за кожного наступного пацієнта складає 100,00 грн. Про кількість пацієнтів необхідно повідомити адміністратора під час узгодження деталей візиту.

Пріоритетна форма оплати - безготівкова (оплата на карту), щоб уникати контактів з грошима. Якщо оплачувати готівкою, тоді підтверджуючий оплату документ видається не під час забору біоматеріалу, а згодом на будь-якому відділенні “МеДіС” за особистим запитом пацієнта.

Медіс - аналізи вдома
виїзд до пацієнта

Під час візиту медичної сестри потрібно дуже уважно заповнити у скеруванні поле “Електронна адреса”, адже тільки так результат аналізів гарантовано знайде свого власника.

При виїзді до пацієнта на замовлені дослідження діють всі актуальні знижки відповідно до програм лояльності ДЦ “МеДіС”. Для отримання знижки постійного клієнта, потрібно пред’явити дисконтну картку учасника програми лояльності. Знижки не поширюються тільки на саму послугу “Виїзд до пацієнта”.

Знижки на аналізи

Забір аналізів для діагностики коноравірусу на виїзді НЕ ПРОВОДИТЬСЯ! Детальніше про діагностику COVID-19 читайте на відповідних сторінках: ЕКСПРЕС-ТЕСТ та ПЛР-діагностика.

 

Медіс - Твоя Лабораторія