Забір аналізів на дому (по м. Львів)

Тривалість виконання:
Визначення

Зараз час звичкам змінюватись!
Якщо ще вчора здавалось, що якщо ти не лежачий хворий, то здавати аналізи треба в лабораторії, то сьогодні наші пацієнти, які прекрасно себе почувають - воліють не виходити на вулицю зайвий раз, а викликати медичну сестру додому чи в офіс! 

На даний час послуга актуальна для м. Львів, м. Тернопіль, м. Борислав та м. Долина!

Як відбувається надання послуги?

  1. Залишіть онлайн заявку або за телефоном (послуга надається лише м. Львів (онлайн запис), у м. Тернопіль (онлайн запис), м. Борислав (запис за телефоном +38 (095) 903-73-72) ) та м. Долина (запиc за телефонами +38 (068) 602-03-03 +38 (095) 602-03-03)
  2. Очікуйте дзвінка нашого адміністратора для узгодження деталей візиту
  3. Зустріньте медичну сестричку для проведення забору біоматерілу (виїзд здійснюється з 8 до 20 години  щодня, окрім суботи та неділі)
  4. Отримайте результати аналізів он-лайн

Вартість послуги “Виїзд до пацієнта” включає в себе забір біоматеріалу та становить: для м. Львів - 300 грн, для м. Тернопіль - 200 грн, для м. Борислав - 150 грн, для м. Долина - 200 грн. Якщо за вказаною адресою необхідно здійснити забір біоматеріалу у більше, ніж одного пацієнта, тоді оплата за кожного наступного пацієнта відбувається з суттєвою знижкою. Про кількість пацієнтів необхідно повідомити адміністратора під час узгодження деталей візиту.

Форма оплати - готівкова та безготівкова (оплата на карту). Якщо оплачувати готівкою, підтверджуючий оплату документ не видається не під час забору біоматеріалу, а згодом за Вашим запитом (деталі уточнить медична сестричка під час забору).

                                               Медіс - аналізи вдома    виїзд до пацієнта    Знижки на аналізи  

Під час візиту медичної сестри потрібно дуже уважно заповнити у скеруванні поле “Електронна адреса”, адже тільки так результат аналізів гарантовано знайде свого власника.

При виїзді до пацієнта на замовлені дослідження діють всі актуальні знижки відповідно до програм лояльності ДЦ “МеДіС”. Для отримання знижки постійного клієнта, потрібно пред’явити дисконтну картку учасника програми лояльності. Знижки не поширюються тільки на саму послугу “Виїзд до пацієнта”.

Рекомендації

Вказана ціна передбачає виїзд для забору на будь-які дослідження, окрім досліджень коронавірусу. Якщо Ви плануєте здавати аналізи на визначення антигену до COVID-19 або ПЛР-тест на коронавірус - оберіть послугу "Виїзд до пацієнта (забір мазків на COVID-19)".

Додаткова інформація

Записатись можна, натиснувши на кнопку нижче.

Запис на ВИКЛИК МЕДСЕСТРИ

385 грнЦіна у відділенні

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку