Групи аналізів

Ацетон в сечі

Ціна: 40.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Ацетон (кетонові тіла) - належать до проміжних метаболітів обміну жирів (і частково білків).Надмірна їх кількість є наслідком енергетичного дисбалансу в організмі, пов'язаного з відсутністю вуглеводів або порушенням їх використання. В нормі в сечі відсутні.

Підготовка: для здачі даного дослідження потрібно провести ретельний туалет зовнішніх статевих органів. В стерильний одноразовий контейнер проводиться забір 100мл ранкової сечі, забір проводиться одразу після сну усієї порції, після чого контейнер щільно закручується кришкою та доставляється в лабораторію.


Відхилення від норми

Вміст кетонових тіл може зростати при: порушені вуглеводно-ліпідного обміну, голодуванні, неправильному харчуванні,захворюваннях печінки, підшлункової залози, цукровому діабеті. Основним симптомом підвищення кетонових тіл в організмі є запах ацетону з рота. У дітей ацетонурія може супроводжуватися болювотою, судомами у наслідок порушення водно- електролітного балансу.


Коли призначають?

При порушеннях водно-ліпідного обміну, діагностиці цукрового діабету, появі запаху ацетону з рота.


Рекомендації

Визначення кетонових тіл можна проветси не лише окремим аналізом, а й у складі загального аналізу сечі разом з іншими важливими показниками.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку