Креатинін в добовій сечі (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Креатинін в добовій сечі - це дослідження, що дозволяє визначити активність та функціональну здатність нирок.

Добова екскреція креатиніну з сечею залежить від статі, віку, загальної м'язової маси. У поєднанні з креатиніном сироватки крові використовується для розрахунку кліренсу креатиніну, оцінки функції нирок.

У медичній практиці широко застосовується визначення вмісту креатиніну у сироватці або плазмі крові найчастіше для діагностики захворювань нирок будь-якого генезу, а також обтурації сечовивідних шляхів нижче рівня нирок. 

Відхилення від норми

Підвищення концентрації креатиніну в добовій сечі також називаються станом "гіперфільтрації". Спостерігається при акромегалії, гігантизмі, цукровому діабеті.

Зниження показників спостерігається при зниженні швидкості клубочкової фільтрації. Знижується при гіпертиреозі, анемії, паралічах, м'язовій дистрофії, захворюваннях зі зменшенням м'язової маси, запальних та метаболічних захворюваннях.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики порушень функцій нирок.

240 грнЦіна у відділенні
216 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку