pH сечі (кількісне визначення).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Реакція pH сечі – це показник балансу лугів і кислот. В нормі рН сечі зазвичай слабокисла. Коливання pH сечі залежать від споживаної їжі, кількості випитої рідини, а також від стану організму.

Підготовка: для здачі даного аналізу потрібно провести ретельний туалет зовнішніх статевих органів. В стерильний одноразовий контейнер проводиться забір 100мл ранкової сечі, забір проводиться одразу після сну усієї порції, після чого контейнер щільно закручується кришкою та доставляється в лабораторію.
 

 

Відхилення від норми

Зниження рН спостерігається при дієті багатій на білок, лихоманці. Підвищений рН - при дієті зі зниженим вмістом білка, канальцевому ацидозі.

Коли призначають?

Дане дослідження використовують для діагностики захворювань нирок, при порушенні метаболічних процесів та моніторингу лікування діуретиками.

Рекомендації

Реакцію pH сечі можна визначити не лише окремим аналізом а й у складі загального аналізу сечі.

15 грнЦіна у відділенні
14 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку