Еластаза підшлункової залози в калі (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 9 робочих днів
Визначення

Панкреатична еластаза в калі - дозволяє визначити, наскільки активно підшлункова залоза людини виробляє травні ферментів.

Еластаза - це один з компонентів панкреатичного соку. Оцінка її кількості в калі - це швидкий, простий і безболісний для пацієнта спосіб зрозуміти, наскільки повноцінно підшлункова залоза виконує свою екзокринну функцію.

 

Відхилення від норми

Зниження в межах 100-200 мкг/г вказують на помірну екзокринну недостатність; менше 100 мкг/г - на виражену недостатність екзокринної функції підшлункової залози.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається гастроентерологом, терапевтом або сімейним лікарем. Основне показання до призначення - поява недостатності підшлункової залози. Також може призначатися як профілактичне обстеження.

Рекомендації

Для постановки точного діагнозу тест повинен доповнюватися відповідною клінічною симптоматикою. 

1545 грнЦіна у відділенні
1391 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку