Кальпротектин у калі, якісне визначення.

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Кальпротектин – це білок, що утворюється в нейтрофілах, моноцитах та плоскому епітелії. Рівень кальпротектину підвищується при пошкодженні слизової оболонки кишечника, тому він є ефективним показником активності лейкоцитів і запалення в шлунково-кишковому тракті. За допомогою визначення кальпротектину в фекаліях можна моніторити перебіг запальних захворювань, тому що при відновленні нормальної слизової оболонки кишківника рівні білка повертаються в межі норми.

Відхилення від норми

Позитивний результат кальпротектину свідчать про такі патологічні стани як: хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, бактерійні інфекції ШКТ, онкологічні захворювання або  надмірний прийом певних медикаментів (наприклад нестероїдних протизапальних препаратів).

 

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для ретельнішої діагностики запальних станів стінки кишечника і функціональних розладів, діагностики та моніторингу хвороби Крона і неспецифічного виразкового коліту, для оцінки перебігу та лікування інфекційних захворювань ШКТ різного генезу (бактерійного, вірусного, гельмінтозах)
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проводити пацієнтам із підозрою на хворобу Крона та неспецифічний виразковий коліт для диференційної діагностики цих станів, моніторингу перебігу цих захворювань, для перевірки стану здоров’я нижніх відділів шлунково-кишкового тракту.

Визначення кальпротектину в калі рекомендується використовувати і тоді коли пацієнт відмовляється від інвазивних методів обстеження ШКТ: гастроскопії чи колоноскопії, або коли це є неможливим чи проблематичним, наприклад у маленьких дітей.
 

500 грнЦіна у відділенні
450 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку