Лямблії, ПЛР калу / Giardia lamblia-DNA (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Лямблії – це мікроорганізми, що можуть паразитувати в тонкому кишківнику та жовчному міхурі, та викликають лямбліоз. В організмі вони можуть бути у вигляді двох форм: вегетативній та у формі цисти.  Люди інфікуються лямбліями фекально-оральним шляхом після вживання інфікованої цистами води або їжі, через забруднені руки чи побутові предмети. Інкубаційний період триває близько 3-42 дні.

Клінічні симптоми лямбліозу:

  • діарея
  • біль у животі
  • підвищене газоутворення
  • часті жовтуваті водянисті виділення з неприємним запахом
  • втрата апетиту та стеаторея.

Дуже часто лямбліоз спостерігається в маленьких дітей, в яких захворювання перебігає особливо важко. Тому його своєчасне визначення є запорукою швидкого лікування і виздоровлення.

 

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність в організмі лямблій.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при діареї невизначеної етіології, при хронічних захворюваннях ШКТ, при дисбактеріозі, при гіпотрофії та відставанні у фізичному розвитку в дітей, при шкірних захворюваннях, імунодефіцитах.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується робити для диференційної діагностики захворювань що мають подібні до лямбліозу симптоми, наприклад: бактеріальна та вірусна діарея, при запальних захворюваннях кишечника та ендокринних порушеннях. Також рекомендується для моніторингу ефективності лікування лямбліозу.

3545 грнЦіна у відділенні
3191 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку