Посів калу на дисбактеріоз (м. Львів, Некрасова, 35В)

Тривалість виконання: 7 робочих днів
Примітка

Увага! Забір біоматеріалу виконується лише за адресою м. Львів, Некрасова, 35В.
Обов`язково доставити матеріал за дві години після отримання. Лише з понеділка по четвер (включно)з 8:00 до 10:00

Додаткова інформація

Аналіз калу на дисбактеріоз — причини для призначення дослідження, підготовка

Такі симптоми, як метеоризм, біль у животі, діарея або закреп можуть свідчити про початок розвитку дисбактеріозу. Не зволікайте, а звертайтеся до лікаря одразу. Фахівці діагностичного центру МеДіс, що знаходиться у місті Львів, обстежать вас та призначать дослідження, зокрема, аналіз калу на дисбактеріоз, який допоможе встановити причину патологічних станів організму. Результат ви зможете отримати через 4 робочі дні.

Аналіз калу на дисбактеріоз — причини для призначення дослідження

Бак посів калу на дисбактеріоз дозволяє дослідити мікрофлору кишечника. В кишечнику людини міститься велика кількість «хороших» бактерій, які підтримують процеси травлення і виконують захисну функцію. Зниження імунітету та ряд інших причин можуть призвести до того, що в організм людини без особливих перешкод потрапляють патогенні мікроорганізми: Salmonella, S.aureus, Shigella — збудники інфекційних захворювань. Роль інфекційних агентів можуть грати також умовно-патогенні мікроорганізми: Pseudomona, Klebsiella, Citrobacter,  Enterobacter, Proteus, Acinetobacter, грибки роду Candida. Бак посів калу на дисбактеріоз дозволяє не лише виявити збудників інфекційного захворювання, але й визначити кількісний та якісний склад мікрофлори кишечника у кожному конкретному випадку для подальшого ефективного лікування.

Найпоширенішими симптомами патологічних станів організму через потрапляння кишкової інфекції є: нудота, блювання, діарея, метеоризм, біль у животі, підвищення температури тіла. Аналіз калу на дисбактеріоз зазвичай призначають у таких випадках:

  • Диспептичні порушення, анемія, рахіт, гіпотрофія, алергічний дерматит у дітей раннього та грудного віку, часті ГРВІ, зміни в психоневрологічному статусі.
  • Незбалансоване харчування, стреси, кишкові інфекції.
  • гормонотерапія, лікування нестероїдними препаратами, прийом антибіотиків, променева терапія, хіміотерапія.
  • Імунодефіцит у дорослих.
  • Вікові зміни складу мікрофлори у людей похилого віку.
  • Порушення мікрофлори кишечника у новонародженого малюка, викликані фізіологічної незрілістю моторної функції кишечника, реанімаційними заходами при народженні, маститом, вагінозом у матері, непереносимістю грудного молока, пізнім прикладанням до грудей, імунодефіцитом.

Аналіз калу на дисбактеріоз може бути призначений також за наявності таких симптомів: запор, діарея, дискомфорт або біль у животі, метеоризм, алергічні шкірні висипання. Зміни показників мікрофлори можуть призвести до погіршення процесів всмоктування та засвоєння їжі, що передує виникненню патологічних змін у роботі органів і систем усього організму. Нормофлора — це оптимальна кількість корисних бактерій (біфідум-, лактобактерії, ешеріхії) в кишечнику, а також правильне співвідношення їхнього вмісту. Мікрофлора кишечника виконує відразу декілька функцій: перешкоджає проникненню патогенних бактерій та токсичних речовин, відповідає за синтез вітамінів (зокрема, групи В) та ферментів, стимулювання процесу всмоктування корисних речовин, активізацію імунітету. Стреси, загальні захворювання організму, зниження імунітету, нераціональне харчування, погана екологія — все це може призвести до розвитку дисбактеріозу, але за умови ранньої діагностики патологічного стану і застосування дієвого лікування, можна доволі швидко відновити нормальну мікрофлору кишечника.

Посів калу на дисбактеріоз — особливості підготовки до аналізу

Проводиться лише дітям до 3-х років. Матеріал потрібно принести у памперсі.

830 грнЦіна у відділенні
747 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку