Аналіз сечі по Нечипоренко.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Примітка

Даний аналіз можна здати лише у місті Львів з понеділка по п'ятницю!

Визначення

Аналіз сечі по Нечипоренко - даний аналіз відображає кількісний вміст в 1мл сечі форменних елементів крові.

В даний аналіз входить визначення таких показників як:
-Питома вага
-Білок
-Лейкоцити
-Еритроцити
-Циліндри

Підготовка: для здачі аналізу сечі за Нечипоренко потрібно провести ретельний туалет зовнішніх статевих органів. В стерильний одноразовий контейнер проводиться забір середньої порції ранкової сечі, одразу після сну, після чого контейнер щільно закручується кришкою та доставляється в лабораторію.

Даний аналіз можна здати лише у місті Львів!


 

Відхилення від норми

Переважання еритроцитів над лейкоцитами характерно для хронічного гломерулонефриту і артеріосклерозу нирок, а переважання лейкоцитів - для хронічного пієлонефриту.

Питома вага - може залежати від прийому їжі, кількості випитої рідини, температури навколишнього середовища, часу доби. Зниження відносної щільність свідчить про хронічні захворювання нирок, підвищення - про цукровий діабет, серцеву недостатність.

Білок - в нормі в сечі білок відсутній або його концентрація менше 0,002 г / л. Підвищений при протеїнурії.

Лейкоцити -  підвищений рівень лейкоцитів в сечі спостерігається при запальних захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів.

Еритроцити - підвищена кількість еритроцитів свідчить про гематурію. Може бути причиною різних запальних захворювань а також нефролітіазу.

Циліндри - надмірна їх кількість притаманна для надмірних фізичних навантажень, токсикозі, вадах серця, епілепсії, вірусних гепатитах та ін. 
 

Коли призначають?

Даний метод використовується для діагностики захворювань нирок. 

Рекомендації

Даний аналіз призначається лікарем після ЗАС або ж разом з ним, для виявлення прихованого запального процесу сечовидільної системи, при наявності крові в сечі та для спостереження за адекватністю лікування.

120 грнЦіна у відділенні
108 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку