Креатинін в сечі (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 11 робочих днів
Визначення

Креатинін - кінцевий дегідратований продукт обміну креатину. Визначення рівня креатиніну  дозволяє оцінити клубочкову фільтрацію. Виділяється лише клубочками, не реабсорбуючись у ниркових канальцях. Тому зниження виведення креатиніну з сечею та підвищення креатиніну в кровi спостерігається у хворих із ураженнями нирок.

Відхилення від норми

Підвищення рівня креатиніну в сечі: акромегалія і гігантизм (надмірна кількість продукції гормону росту); цукровий діабет; гіпотиреоз; переїдання тваринних білків; великі фізичні навантаження; наявність гострих інфекцій; синдром тривалого здавлення тканин (краш-синдром); наявність опіків.

Зниження рівню креатиніну в сечі: наявність прогресуючого захворювання нирок; амілоїдоз нирок; гіпертиреоз; анемія; м'язова дистрофія; поліміозит, нейрогенна атрофія; запальні захворювання м'язів; стеноз ниркової артерії; лейкемія; променева хвороба; недолік тваринних білків в харчуванні.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для оцінки видільної функції нирок, а також для діагностики захворювань нирок та м'язової системи, моніторингу лікування.

220 грнЦіна у відділенні
198 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку