Мідь у добовій сечі (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Мідь - це життєво важливий мікроелемент, який грає істотну роль в синтезі гемоглобіну та активації ферментів дихального ланцюга. Він входить до складу кісток, хрящів, сполучної тканини і мієлінових оболонок.

Мідь є важливим катіоном та входить до складу багатьох ферментів, що беруть активну участь у метаболізмі заліза, формуванні сполучної тканини, виробленні енергії на клітинному рівні, виробленні меланіну (пігменту шкіри) та нормальній роботі нервової системи.

Мідь надходить в організм людини разом із їжею та водою. Багатими на мідь є горіхи, шоколад, гриби, печінку, злаки і сухофрукти. 

Недостатність міді, як і її надлишок викликають рідкісні патологічні стани. Вони можуть виникати при обмінних порушеннях, спадкових захворюваннях та поганому режимі харчуванні.

Відхилення від норми

Підвищення рівня міді в сечі може свідчити про хворобу Вільсона-Коновалова, гостре або хронічне отруєння міддю, біліарний цироз, гепатит, нефротичний синдром, хворобу Альцгеймера, пелагру, лікування хвороби Вільсона-Коновалова та отруєння міддю.

Зниження концентрації міді спостерігається при дефіциті міді та хворобі Мендеса.  

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для оцінки стану пацієнта при підозрі на отруєння міддю, а також при її нестачі або при порушеннях, що впливають на обмін міді, для контролю за ефективністю лікування хвороби Вільсона-Коновалова.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати людям при наявності симптомів хвороби Вільсона-Коновалова та підозрі на гостре отруєння міддю.

На аналізи мідь у добовій сечі потрібно 10 мл добової сечі (вказати загальну кількість сечі за добу), захист від світла та прямих сонячних променів протягом періоду збору та транспортування. 

Добову сечу збирають сечу протягом 24 годин при звичайному харчовому та питному режимі. Для збору краще використовувати пластикову ємність місткістю не менш 2л, яку зберігають з зібраною сечею в прохолодному темному місці. Першу ранкову порцію сечі виливають в унітаз і фіксують час початку збору сечі. Усі наступні порції збирають в ємність включно до ранкової сечі наступного дня. Обов'язково виміряти загальний об'єм сечі, перемішати та набрати 10 мл в пробірку.

910 грнЦіна у відділенні
819 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку