Ретикулоцити.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Примітка

На дане дослідження в неділю забір не виконуємо!

Визначення

Ретикулоцити – це первинні клітини, з яких в подальшому виходять еритроцити. Ретикулоцити з’являються в кістковому мозку з еритроїдних клітин, нормобластів.Зберігаються в ньому до 36-44 годин, а потім потрапляють в кров, де дозрівають протягом 24-30 годин і перетворюються в зрілі еритроцити. Визначення ретикулоцитів є важливим показником, що відображає регенеративні властивості кісткового мозку. 

Відхилення від норми

Підвищення рівня ретикулоцитів може свідчити про: анемії: гемолітична, гостра постгеморагічна, дефіцитні після лікування (залізо, фолієва кислота, вітамін В12), після спленектомії, пухлинні метастази у кістки, лікування еритропоетином, після трансплантації гемопоетичних клітин.

Зниження рівня ретикулоцитів говорить про: апластичну анемію, апластичні кризи при гемолітичних анеміях, некориговану анемію внаслідок дефіциту вітаміну B12.

Коли призначають?

Основним показаннями для визначення ретикулоцитів в крові є діагностика анемій і оцінка ефективності їх терапії.

Рекомендації

Ретикулоцити не входять до складу загального аналізу крові, тож не є рутинним аналізом. Якщо ці елементи з'явилися в периферичній крові, лікарю варто ретельно обстежити пацієнта на предмет кровотечі або патологій кісткового мозку.

105 грнЦіна у відділенні
95 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку