Концентрація в сироватці Альфафетопротеїну.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Альфафетопротеїн(АФП) - глікопротеїн, який синтезується жовтим тілом яєчників, а з 5 тижня внутрішньоутробного розвитку в печінці плоду. АФП захищає плід від імунного відторгнення організмом матері. Вміст в крові матері починає наростати з 10 тижня вагітності, максимальна концентрація визначається в 32 - 34 тижні, після чого його вміст знижується. 

Відхилення від норми

Підвищений рівень АФП може свідчити про: багатоплідну вагітність, дефекти розвитку нервовової трубки у плода, патологію плаценти, рак печінки та метастази в неї, рак яєчок та яєчників.
Знижений рівень може бути ознакою: наявності синдромів Едвардса, Дауна, Патау, а також міхурового занеску.

Коли призначають?

Показом для призначення є: пренатальна діагностика патологій плода, в онкології - для діагностики раку печінки або яєчників та яєчок.

Рекомендації

Альфафетопротеїн при вагітності рекомендують здати в комплексі з такими гормонами, як ХГЛ і вільний естріол. Цей потрійний тест дає можливість оцінити ризики розвитку вад у плода.  

280 грнЦіна у відділенні
252 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку