Антимюллерів гормон (AMГ) .

Тривалість виконання: 4 робочих днів
Визначення

Антимюллерів гормон – гормон, який синтезується у чоловіків клітинами Сертолі ще на ембріональному етапі та бере участь у сперматогенезі, а у жінок починає синтезуватися після народження зернистими клітинами яєчників та бере участь в дозріванні та відборі фолікулів для овуляції, сприяючи щомісячному дозріванню фолікула. Однією з основних функцій даного гормону є диференціювання статі людського ембріона. Окрім цього, у хлопчиків АМГ забезпечує фізіологічний процес опускання яєчок у мошонку.

Відхилення від норми

Підвищений рівень АМГ свідчить про СПКЯ, гранулематозний рак яєчників, передчасне статеве дозрівання у жінок, затримку статевого дозрівання у чоловіків, крипторхізм, пухлини.
Зниження рівня спостерігається при затримці статевого дозрівання у жінок, зниження оваріального резерву, менопаузі, передчасному статевому дозріванні у чоловіків, анорхізмі. 
 

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для оцінки оваріального резерву, діагностики причин безпліддя у чоловіків та жінок, причин крипторхізму, як маркер онкологічних захворювань яєчників або яєчок.

Рекомендації

Визначення рівня АМГ визнано найбільш оптимальним тестом оцінки оваріального резерву і предиктором менопаузи.

615 грнЦіна у відділенні
554 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку