Інсуліноподібний фактор росту І - соматомедин С (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Інсуліноподібний фактор росту-1 – це білок подібний до інсуліну. Він утворюється гепатоцитами у відповідь на стимуляцію їх рецепторів.

В організмі він виконує функцію месенджера, що регулює процеси росту, розвитку і диференціації клітин та тканин організму.

Відхилення від норми

Підвищення концентрації ІФР-1 спостерігається при синдромі Іценко-Кушинга, акромегалії, нирковій недостатності.

Зниження рівня інсуліноподібного фактору росту-1 свідчить про нанізм, гіпопітуїтаризм, гіпотиреоз, голодування, карликовість.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики причини надлишкового або недостатнього зросту в дітей, акромегалії та недостатності соматотропних гормонів.
 

Рекомендації

Дане обстеження призначається лікарями для діагностики та моніторингу станів, що характеризуються підвищеним або зниженим виділенням соматотропних гормонів.

1560 грнЦіна у відділенні
1404 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку