Комплекс 2. Діагностика щитоподібної залози II

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

"Діагностика щитоподібної залози ІІ" включає:

 • Антитіла до пероксидази щитовидної залози (Anti-TPO)
 • Вільний Т4 (free T4)
 • Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH) 

Антитіла до пероксидази щитовидної залози - є аутоантитілами до цього ферменту. Даний тест є одним з найбільш чутливих у діагностиці аутоімунних захворювань щитовидної залози.

Тироксин (Т4) - гормон щитоподібної залози, є попередником Т3, який посилює тканинний обмін, споживання кисню та синтез білку.  Максимальна концентрація даного гормону з 8 до 12 години ранку.

Тиреотропний гормон - це основний регулятор функцій щитоподібної залози, який синтезується у передній частці гіпофізу. Основна його функція полягає в підтримці сталого рівня тиреоїдних гормонів.
 

Відхилення від норми
 • Антитіла до пероксидази щитовидної залози (Anti-TPO)
  Найвищий рівень даного показника спостерігається у пацієнтів з тиреоїдитом Хашимото.
  Підвищення рівня також характерно для: дифузного та вузлового токсичного зобу, ідіопатичного гіпотиреозу, підгострого та аутоімунного тиреоїдиту, післяпологової дисфункції щитовидної залози.
  Зниження рівня Анти ТПО свідчить про позитивну динаміку лікування.
   
 • Вільний Т4 (free T4)
  Підвищення рівня характерне для : дифузного токсичного зобу, тиреоїдиту, аденоми щитовидної залози, ожиріння, захворювання нирок, під час вагітності у жінок під дією естрогену рівень тироксину постійно зростає і досягає максимального значення у третьому триместрі.
  Причинами зниження рівня є: первинний гіпотиреоз, аутоіммунний тиреоїдит, ендемічний зоб, резекція щитовидної залози, виснаження, йододефіцит.
   
 • Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH) 
  Підвищення рівня ТТГ може вказувати на первинний або вторинний гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, пухлини гіпофізу, недостатність наднирників, прееклампсію, психічні хвороби і отруєння свинцем, також може підвищуватися в третьому триместрі вагітності. 
  Зниження рівня ТТГ характерне для: дифузного токсичного зобу, гіпертиреозу вагітних, кахексії та психічних захворювань.
Коли призначають?

Дане дослідження призначають для: оцінки функції щитоподібної залози, контролю проведеного лікування, діагностики гормональних порушень.

Рекомендації

Даний комплекс аналіз може стати важливою підказкою за наявності симптомів: схуднення, дратівливості, втрати ваги, підвищеної втомлюваності, безсоння та зниження зору. Важливо здавати його натще зранку, а також варто уникати будь яких емоційних та фізичних навантажень.

Склад комплексу
Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH); Вільний Т4 (free T4); Антитіла до пероксидази щитовидної залози (Anti-TPO)
530 грнЦіна у відділенні
504 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку